Yaz Okulları

Eğitim

Yaz Okulu Programı

Dönemler

1.Dönem

17 Haziran – 28 Haziran                                                                                               

2.Dönem

1 Temmuz – 12 Temmuz                                                                                                            

3.Dönem

15 Temmuz – 26 Temmuz                                                                                          

4.Dönem

29 Temmuz – 9 Ağustos                                                                                                             

5.Dönem

19 Ağustos – 30 Ağustos

 

Yaratıcı Drama
Drama; dersler yaş gruplarına göre ayrılan sınıflarda işlenir. Büyük yaşlar gösteri hazırlarlar. Haftada üç gün drama dersi vardır. Hiçbir yaz okulunda bu kadar etkin şekilde drama faaliyeti bulunmamaktadır. Uzun süre boyunca yaz okuluna devam eden öğrencilere gösteri hazırlanabilir.

Modern Dans
Tüm öğrenciler eğlenceli danslar eşliğinde ders alırlar. Dersler toplu şekilde fakat yaş gruplarına göre yapılır. Uzun süre boyunca yaz okuluna devam eden öğrencilere gösteri hazırlanabilir.

Spor
Yüzme dersleri kapalı tesiste yarı olimpik yüzme havuzunda gerçekleşir. Bilmeyenler için temel eğitim verilir. Bilenler teknik ve stillerini geliştirirler. Basketbol, Voleybol ve Cimnastik branşında teknikler öğretildikten sonra karşılaşmalar yapılır. Cimnastikte öncelik küçük yaş gruplarındadır. Her öğrencinin getirmesi gereken malzeme; Şapka,Yedek Tişört, Yedek iç Çamaşırı, Spor Çorap ve Spor Ayakkabı, Bone, Terlik, Havlu, Mayo, Bikini, Havuz Gözlüğü zorunludur. İstenirse malzemeler eğitmenlerin tavsiyesinden sonrada alınabilir.

İngilizce
Öğrenciler, bilgi düzeylerine göre ayrıldıktan sonra durum yaratarak konuşma ağırlıklı yabancı dil eğitimi alırlar. İngilizce eğitimi sonunda vereceğimiz Avrupa Dil Sertifikası ile İngilizce bilgileri yurt dışında da geçerli olan resmi bir belge ile onaylanmış olacaktır. Ayrıca, bu belge sayesinde 9 ay boyunca ÜCRETSİZ kullanacağı MyKelime hesabı aktif edilecektir. Dersler İncek İngilizce Kültür Merkezi’nde açık ve kapalı alanlar kullanılarak yapılır.

Not: Yaz Okulu ücretine belirli noktalardan kalkışlı servis (akşam aynı noktaya bırakılır), öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı dahildir.