6-16 Yaş Arası Yaratıcı Drama

Eğitim

Yaş gruplarına göre ayrılan sınıflarda dersler yapılır. Her yaş grubuna bir eğitmen girer. Sınıf performanslarına göre yıl sonu gösterileri hazırlanır. Enerjisi yüksek ve verimli sınıflar canlı müzik orkestralı gösteriler de çıkarmaktadır. Büyük yaş drama grupları yıllarını doldurduklarında alacakları bir üst eğitim ile oyuncu kadrosuna girmeye hak kazanırlar. Dönem içerisinde öğrencilere fırsatlar da sunulabilir. Yetenekli öğrenciler düzgün ve güvenilir projelere aileleri sorumluluğunda yönlendirilir.

Kurum sayesinde çocuklar her yıl gerçek sahnede gösteri yapma şansı elde ederler. Böylece eğitimlerinin yanı sıra sahne bilgisine de sahip olurlar. Drama eğitmenleri Drama Sertifikasına sahiptirler. Eğitimsiz kimseler ders eğitmeni olamaz, dersler boş geçmez ve sebepli iptallerde telafi dersi yapılır. Eğer sınıf öğrencilerinin performansları yeterli olmazsa gösteri yapılmaz ve eğitime devam edilir.

Ana eğitim her yıl Ekim ayında başlar. Bölümler 32 hafta olup Cumartesi ve Pazar günleridir. Yaş gruplarına göre başlayan dersler akşam 18:00 itibariyle sona erer. Kış döneminde dersler başladıktan bir süre sonra kayıt alınmaz. En yakın eğitim dönemi Yaz Okulumuzda olacaktır.

Eğitimden Kareler