Hakkımızda

Avrupa Kültür Merkezi Ltd.Şti’ye bağlı ACTOR STUDIO, şubesi Ankara’da bulunan PANORA Müjdat Gezen Sanat Merkezi içinde 11 yıldır faaliyet göstermektedir. 2008 den bu yana sanat merkezi çatısı altında, Yaratıcı Drama, Tiyatro, Actor Studio sinema ve dizi oyunculuğu, Resim Sanatları, Müzik Sanatları, Bale, Modern Dans, Latin Dansları ve Tango ile çok çeşitli alanda eğitim faaliyetleri sürdürmektedir.

ACTOR STUDIO kuruluşundan bu yana on dört yetişkin oyunu, yirmi altı tane de çocuk oyunu ile tiyatro alanında seyirci karşısına çıkmıştır. Oyunlar merkezde bulunan Actor Studio Sahnesinde gösterime sunulurken, oyuncularını kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu öğrencilerinden oluşturmuştur. Günümüzde artık yetişen öğrenciler Türkiye’nin tanınmış medya yapımlarında başrol almaktadırlar. Oynadığı oyunlarla aynı zamanda Ankara genelinde özel tiyatrolar içinde seyirci rekoruna da sahiptir. Oynanan yetişkin oyunlarında Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu ödülüyle, aynı zamanda En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında da iki adayla başarıya ulaşmıştır. Yerli ve yabancı tiyatro festivallerinde oynanan oyunlarda ödül almış ve bir çok özel ödül sahibi de olmuştur. 
Bahadır Tokmak

Bahadır Tokmak

Kurucu - Yönetmen - Rejisör - Oyuncu

Tiyatro, TV, Sinema oyuncusu, rejisör, oyun yazarı. Actor Studio kurucu yöneticisi, eğitmen ve sanatçısı. Ankara MSM kurucu ve baş eğitmeni.

Esin Dişisağlam

1978 İstanbul doğumludur. Üniversiteye kadar eğitimlerini İstanbulda tamamlamıştır

Ferman Aydın

Ressam ve sergi organizatörüdür.

Meltem Pul

Drama lideri, yönetmen ve oyuncu koçu

Satılmış Ekmekçi (Bay Sato)

Yönetmen ve yapımcıdır.

Özlem Sayın

Modern Dans Eğitmeni, Koreograf

Ezgi Biçici

Ankara'da doğdu. Müzik eğitimine Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde başladı.

Hande Kıvrıkoğlu

1989 yılı Eskişehir doğumludur. Opera ve tiyatro eğitimi almıştır.

Uğur Haspolat

Diksiyon, Hitabet ve Seslendirme eğitmenidir.

Ahsen Gezinti

Bale eğitmeni ve koreograf